Logo firmy

Domy z bala

Domki z Bala : Domy drewniane z bali

 

Marzysz o własnym cichym zakątku otoczonym zielenią? Cenisz sobie klasyczny styl i komfort mieszkania w budynku jednorodzinnym, ale koszty i czas realizacji zniechęcają Cię do podjęcia decyzji o budowie? Mamy dla Ciebie doskonałą alternatywę! Domy z bali budowane są dziś w nowoczesnej technologii opartej na prefabrykacji. Oznacza to, że gotowe elementy projektu wykonywane są w specjalnych stolarniach. Ekipa budowlana wzniesie Twój dom w ciągu kilku tygodni! To naprawdę błyskawiczny czas w porównaniu z technologią murowaną. Nie ma tutaj tzw. etapów mokrych, w których trzeba oczekiwać na związanie betonu, schnięcie zaprawy itp. Domy z drewna budujemy również w zimie!

To budowle całoroczne dzięki doskonałej izolacji termicznej ścian. Mieszkanie w takich obiektach jest prawdziwie komfortowe i energooszczędne. Olbrzymim atutem jest również cena. Domy z bali są tanie, bo mniejszy ciężar konstrukcji to niższe koszty fundamentów, a instalacja z komponentów prefabrykowanych to krótszy czas pracy ekipy. Od momentu wbicia pierwszej łopaty do wprowadzenia się, dzieli Was tylko kilkanaście tygodni. Dowiedz się więcej!

 http://domyskibinski.pl/

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję